ویزای توریستی برزیل تضمینی | شرایط، مدارک، هزینه‌ها (2024) | یو کی اس ویزا2024-05-22T11:58:39+03:00

ویزای توریستی برزیل تضمینی:

شرایط، مدارک، هزینه‌ها (2024)

برزیل با دارا بودن جاذبه‌های متنوع طبیعی و فرهنگی یکی از مقاصد محبوب گردشگری و سفر در دنیاست. برزیل را در دنیا با فوتبال می‌شناسند اما جنگل‌های آمازون، فستیوال‌های رقص و رنگ و تنوع فرهنگی غنی آن نیز بسیار محبوب و پرطرفدار است. برای سفر به برزیل و بازدید از جاذبه‌های توریستی این کشور نیاز به اخذ ویزای توریستی برزیل دارید. در ادامه به مراحل اخذ ویزای برزیل و شرایط لازم برای اخذ آن خواهیم پرداخت.

بد نیست بدانید پاسپورت برزیل یازدهمین پاسپورت قدرتمند دنیاست و دارندگان پاسپورت برزیلی می‌توانند بدون ویزا به بیش از 110 کشور و با ویزای الکترونیکی به بیش از 50 کشور دنیا سفر کنند. همچنین با تولد فرزند در این کشور، فرزند و پدر و مادر می‌توانند ویزای برزیل را در مدت کوتاهی دریافت کنند.

مراحل اخذ ویزای توریستی برزیل

ویزای توریستی برزیل به صورت سه ماهه صادر می‌شود و با توجه به طولانی بودن پروسه اخذ این ویزا بهتر است حداقل از یک ماه قبل برای این ویزا اقدام کنید.

ویزای توریستی برزیل قابل تمدید نخواهد بود و در صورت اتمام مدت ویزا می‌بایست مجددا برای آن درخواست دهید.

شرایط اخذ ویزای برزیل

یکی از مهمترین شرایط ویزای توریستی برزیل داشتن تمکن مالی قوی است. متقاضیان این ویزا باید مدارک مربوط به گردش حساب و موجودی خود را به سفارت ارائه دهند. همچنین علاوه بر ترجمه مدارک شناسایی و هویتی به زبان لاتین، لازم است تا مدارک شغلی متقاضی نیز ترجمه و به سفارت ارائه شود. هر نوع مدرکی که بیانگر بازگشت شما به کشور باشد می‌بایست ارائه شود تا به سفارت نشان دهید تا پس از اتمام سفر و گشت و گذار در برزیل،‌خاک این کشور را ترک خواهید کرد. شما می‌توانید جهت اخذ ویزای توریستی برزیل با کارشناسان ما در یو کی اس ویزا تماس بگیرید. ما علاوه بر مشاوره رایگان، از آغاز پروسه جمع‌آوری مدارک تا صدور ویزا در کنار شما خواهیم بود.

دلایل ریجکتی ویزای برزیل

اگرچه ویزای توریستی برزیل ممکن است به دلایل متعددی ریجکت شود اما مهم‌ترین دلیل آن را می‌توان نداشتن سابقه سفری یا تراول هیستوری دانست. همچنین عدم ارائه دلیل قانع کننده برای سفر به این کشور یکی دیگر از دلایل ریجکتی ویزای برزیل خواهد بود.

نکته مهم:

لازم به ذکر است پروازهای شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین به مقصد برزیل به هیچ عنوان مسافرین ایرانی را پذیرش نمی‌کنند و مسافرین ایرانی می‌بایست با پروازهای قطری،‌ اماراتی یا عمان به برزیل سفر کنند.

پکیج‌ ویزای توریستی برزیل

VIP

شروع قیمت از:

3500$

2499$

 مدت زمان دریافت ویزا: ۱۵ الی ۳۰ روز

 دارای گارانتی بازگشت کامل وجه

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی برزیل با پاسپورت ایرانی

  • پاسپورت دارای ۶ ماه اعتبار

  • ترجمه کارت ملی ایرانی

  • ترجمه شناسنامه ایرانی

  • دو قطعه عکس

سؤالات متداول اخذ ویزای توریستی برزیل

ویزای توریستی برزیل چند روزه است؟2024-05-21T14:03:39+03:00

ویزای توریستی برزیل سه ماهه است یعنی از زمان صدور 90 روز اعتبار دارد و به صورت مولتی است.

آیا ویزای توریستی برزیل انگشت‌نگاری و مصاحبه دارد؟2024-05-21T14:03:03+03:00

خیر. کارشناسان ما در یو کی اس ویزا اقدامات لازم جهت ارائه مدارک به سفارت را انجام خواهند داد. این ویزا نیازی به انگشت نگاری و مصاحبه در سفارت ندارد.

چه مدت قبل از سفر باید برای اخذ ویزای توریستی برزیل اقدام کرد؟2024-05-21T14:02:05+03:00

با توجه به زمانبر بودن پروسه گرفتن ویزای برزیل، بهتر است از یک ماه قبل جهت ارائه مدارک و درخواست ویزا اقدام کنید.